flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Платіжні реквізити для перерахування коштів на спеціальний рахунок у разі застосування застави як запобіжного заходу

Депозитний рахунок ТУДСАУ у Л/о.

Одержувач: Територіальне управління державної судової адміністрації України в Львівській області

р/р – 37315022000757

 

Банк одержувача: Державна казначейська служба України, м.Київ

 

МФО – 820172

ЄДРПОУ – 26306742

 

 Необхідні документи для повернення коштів:

 

  1. Вирок, рішення , постанова прошита та завірена гербовою печаткою.
  2. оригінал квитанції /чи завірена копія/ про сплату застави.
  3. паспорт та ідентифікаційний код особи яка сплачувала кошти.
  4. відкритий рахунок в банківській установі.
  5. заява на повернення коштів /надаються ТУ ДСА України в Львівській області./

Звертатись в ТУ ДСА України в Львівській області за адресою : вул. Чоловського, 2 м. Львів

 

  

 

Призначеня платежу: Застава по кримінальній (цивільній) справі № ____ за (прізвище, ім'я, по-батькові повністю) від (прізвище, ім'я, по-батькові повністю).

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

постановою Кабінету Міністрів України

 

                                                                              від 11 січня 2012 року №15

 

 

 

ПОРЯДОК

 

внесення коштів на спеціальний рахунок

 

у разі застосування застави як запобіжного заходу

 

1.Цей порядок визначає механізм внесення коштів у національній грошові одиниці на спеціальний рахунок органу, в провадженні якого перебуває кримінальна справа, відкритий у органі Казначейства (далі – депозитний рахунок органу), в разі застосування застави як запобіжного заходу з метою забезпечення незалежної поведінки особи, щодо якої застосовано такий захід.

 

2.Застава може бути внесена:

 

підозрюваним, обвинуваченим,підсудним;

 

іншою фізичною чи юридичною особою.

 

Забороняється внесення застави юридичними особами державної або комунальної власності або такими, що фінансуються з місцевого державного бюджету, бюджету Автономної Республіки Крим, або у статутному капіталі яких є частка державної, комунальної власності або яка належить державному, комунальному суб’єкту господарювання.

 

3.Розмір застави визначається у постанові судді(ухвалі суду) про обрання стосовно підозрюваного, обвинуваченого, підсудного запобіжного заходу у вигляді застави, яка є єдиною підставою для зарахування коштів на депозитний рахунок органу.

 

4.Внесення коштів на депозитний рахунок органу здійснюється на підставі платіжного доручення, оформленого підозрюваним, обвинуваченим, підсудним, іншою фізичною чи юридичною особою, у п’ятиденний строк з дня обрання стосовно особи запобіжного заходу у вигляді застави.

 

5.Підтвердженням внесення коштів на депозитний рахунок органу є платіжний документ з відміткою банку про виконання, копія якого надається підозрюваним, обвинуваченим, підсудним, іншою фізичною чи юридичною особою посадовій особі або органу, в провадженні яких перебуває кримінальна справа.

 

6.Застава повертається підозрюваному, обвинуваченому, підсудному, іншій фізичній чи юридичній особі на підставі вироку суду, крім випадків звернення такої застави на виконання вироку суду в частині майнових стягнень , чи постанови судді (ухвали суду) про закриття справи, у п’ятиденний строк з дня набрання вироком суду законної сили або з дня закінчення строку оскарження постанови судді (ухвали суду).

 

                У разі відмови фізичної чи юридичної особи, яка є заставодавцем, від узятих на себе зобов’язань до виникнення підстав для звернення застави в дохід держави застава повертається відповідно до постанови судді ( ухвали суду ) у п’ятиденний строк з дня обрання стосовно особи нового запобіжного заходу.

 

Повернення застави здійснюється за заявою підозрюваного, обвинуваченого, підсудного, іншої фізичної чи юридичної особи на зазначений у ній рахунок, відкритий у банку. Повернення застави підозрюваному, обвинуваченому, підсудному, іншій фізичній особі, що не має рахунків у банку, здійснюється у готівковій формі через банки або підприємства поштового зв’язку, зазначені у заяві такої особи.